561R1DF0Q56
MFR.Part #
561R1DF0Q56
JLCPCB Part #
C1640413
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 56pF 6.4mm 6.4mm ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS