53D682G025HL7
MFR.Part #
53D682G025HL7
JLCPCB Part #
C1612513
Package
Plugin,D22.5xL54.4mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 25V 54.4mm 6800uF 插件,D22.5xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded