39D406F450HL6
MFR.Part #
39D406F450HL6
JLCPCB Part #
C1614013
Package
Plugin,D22.5xL54.4mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 40uF 450V 500hrs@85℃ 54.4mm 插件,D22.5xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded