53D622G025HL6
MFR.Part #
53D622G025HL6
JLCPCB Part #
C1612996
Package
Plugin,D22.5xL54.4mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2.87A@120Hz 25V 51mΩ@120Hz 54.4mm 6200uF 插件,D22.5xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded