53D103G016HL6
MFR.Part #
53D103G016HL6
JLCPCB Part #
C1613005
Package
Plugin,D22.5xL54.4mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 16V 2.84A@120Hz 52mΩ@120Hz 插件,D22.5xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded