ERL3275R000FKEK500
MFR.Part #
ERL3275R000FKEK500
JLCPCB Part #
C5735763
Description
-65℃~+175℃ 1W 75Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS