53D832G035JP6
MFR.Part #
53D832G035JP6
JLCPCB Part #
C1622370
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 34mΩ@120Hz 35V 4.11A@120Hz 67.1mm 75.1mm 8300uF 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded