VR68000007503JAC00
MFR.Part #
VR68000007503JAC00
JLCPCB Part #
C1368504
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.8xL18mm Through Hole Resistors ROHS