53D461F200JP6
MFR.Part #
53D461F200JP6
JLCPCB Part #
C1613136
Package
Plugin,D25.7xL67.1mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.25A@120Hz 1000hrs@85℃ 200V 379mΩ@120Hz 460uF 67.1mm 插件,D25.7xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded