53D471F100JL7
MFR.Part #
53D471F100JL7
JLCPCB Part #
C1498825
Package
Plugin,D25.7xL54.4mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 470uF 54.4mm 插件,D25.7xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded