53D101F400JL6
MFR.Part #
53D101F400JL6
JLCPCB Part #
C1613374
Package
Plugin,D25.7xL54.4mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.524Ω@120Hz 1000hrs@85℃ 100uF 400V 54.4mm 560mA@120Hz 插件,D25.7xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS