RNC55J1542BRRSL
MFR.Part #
RNC55J1542BRRSL
JLCPCB Part #
C1821270
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors