53D273F6R3HJ6
MFR.Part #
53D273F6R3HJ6
JLCPCB Part #
C1612667
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 27000uF 41.7mm 6.3V 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded