53D392G035HJ6
MFR.Part #
53D392G035HJ6
JLCPCB Part #
C1612284
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 35V 3900uF 41.7mm 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded