53D152G063HJ7
MFR.Part #
53D152G063HJ7
JLCPCB Part #
C1612500
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1500uF 41.7mm 63V 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded