53D222G050HJ6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
53D222G050HJ6
JLCPCB Part #
C1611999
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2200uF 41.7mm 50V 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded