53D252G050HJ7
MFR.Part #
53D252G050HJ7
JLCPCB Part #
C1611670
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2500uF 41.7mm 50V 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded