53D131F250HJ6
MFR.Part #
53D131F250HJ6
JLCPCB Part #
C1612320
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1.238Ω@120Hz 1000hrs@85℃ 130uF 250V 41.7mm 520mA@120Hz 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded