53D272G050HJ7
MFR.Part #
53D272G050HJ7
JLCPCB Part #
C1613445
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 2700uF 41.7mm 50V 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded