53D192G050HJ6
MFR.Part #
53D192G050HJ6
JLCPCB Part #
C3307982
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1.9A@120Hz 1000hrs@85℃ 1900uF 50V 94mΩ@120Hz 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded