53D251F150HJ7
MFR.Part #
53D251F150HJ7
JLCPCB Part #
C1611683
Package
Plugin,D22.5xL41.7mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 150V 250uF 41.7mm 插件,D22.5xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded