Y145312R0000A9L
MFR.Part #
Y145312R0000A9L
JLCPCB Part #
C1486508
Description
-55℃~+125℃ 12Ω 600mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS