T73YB503KT20
MFR.Part #
T73YB503KT20
JLCPCB Part #
C7115221
Package
Plugin
Description
1 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS