MKP1845268206
MFR.Part #
MKP1845268206
JLCPCB Part #
C3794531
Package
Plugin,D9.5xL29mm
Description
-55℃~+100℃ 6.8nF 700V、2kV ±20% 插件,D9.5xL29mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS