500D687M025EF2A
MFR.Part #
500D687M025EF2A
JLCPCB Part #
C1602471
Package
Plugin,D11xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 2000hrs@85℃ 25V 32mm 680uF ±20% 插件,D11xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded