500D156M250EF2
MFR.Part #
500D156M250EF2
JLCPCB Part #
C1603644
Package
Plugin,D11xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 15uF 2000hrs@85℃ 250V 32mm ±20% 插件,D11xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded