500D107M100EF2A
MFR.Part #
500D107M100EF2A
JLCPCB Part #
C1603651
Package
Plugin,D11xL32mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 100uF 11mm 2000hrs@85℃ 32mm ±20% 插件,D11xL32mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded