RLR20C1101GMRE7
MFR.Part #
RLR20C1101GMRE7
JLCPCB Part #
C3440446
Description
-65℃~+150℃ 1.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors