500D228M016FK2
MFR.Part #
500D228M016FK2
JLCPCB Part #
C1604125
Package
Plugin,D12.5xL44.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 2200uF 44.5mm ±20% 插件,D12.5xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded