500D336M200FK2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
500D336M200FK2
JLCPCB Part #
C1604135
Package
Plugin,D12.5xL44.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 200V 33uF 44.5mm ±20% 插件,D12.5xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded