30D476M200FK2A
MFR.Part #
30D476M200FK2A
JLCPCB Part #
C1604153
Package
Plugin,D12.5xL44.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 2000hrs@105℃ 200V 44.5mm 47uF ±20% 插件,D12.5xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded