CWR26HK226MCGB\TR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HK226MCGB\TR
JLCPCB Part #
C5643431
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS