TNPW080527K0DETA
MFR.Part #
TNPW080527K0DETA
JLCPCB Part #
C2136973
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 27kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount