Y078545K0000T9L
MFR.Part #
Y078545K0000T9L
JLCPCB Part #
C1493231
Description
-55℃~+125℃ 45kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS