39D308G030JS6
MFR.Part #
39D308G030JS6
JLCPCB Part #
C1613900
Package
Plugin,D25.7xL79.8mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 3000uF 30V 500hrs@85℃ 79.8mm 插件,D25.7xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded