39D257F250JS6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
39D257F250JS6
JLCPCB Part #
C1644903
Package
Plugin,D25.7xL79.8mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 250V 250uF 500hrs@85℃ 79.8mm 插件,D25.7xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded