500D685M450FK2
MFR.Part #
500D685M450FK2
JLCPCB Part #
C1604337
Package
Plugin,D12.5xL44.5mm
Description
-20℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 44.5mm 450V 6.8uF ±20% 插件,D12.5xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded