135D147X9060K6
MFR.Part #
135D147X9060K6
JLCPCB Part #
C1662373
Package
Plugin,D9.9xL27mm
Description
-55℃~+200℃ 1.5Ω 140uF 60V ±10% 插件,D9.9xL27mm Tantalum Capacitors