135D277X9060K2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
135D277X9060K2
JLCPCB Part #
C1663602
Package
Plugin,D9.9xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 270uF 60V ±10% 插件,D9.9xL27mm Tantalum Capacitors