RN55E1603BRSL
MFR.Part #
RN55E1603BRSL
JLCPCB Part #
C3412632
Description
-65℃~+175℃ 125mW 160kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors