Y0080500R000K0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0080500R000K0L
JLCPCB Part #
C6362864
Package
Plugin
Description
21 250mW 500Ω ±10% ±20ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors