135D147X9060K2
MFR.Part #
135D147X9060K2
JLCPCB Part #
C1663031
Package
Plugin,D9.9xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 140uF 60V ±10% 插件,D9.9xL27mm Tantalum Capacitors