109D276X9125F2
MFR.Part #
109D276X9125F2
JLCPCB Part #
C1661767
Package
Plugin,D7.9xL20.2mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 27uF 3.5Ω ±10% 插件,D7.9xL20.2mm Tantalum Capacitors