PTF65119R00FYBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
PTF65119R00FYBF
JLCPCB Part #
C1442749
Package
Plugin,D3.7xL9.5mm
Description
-55℃~+150℃ 119Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors