RN55C1040BBSL
MFR.Part #
RN55C1040BBSL
JLCPCB Part #
C1425749
Description
-65℃~+175℃ 104Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors