109D277X9025F2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
109D277X9025F2
JLCPCB Part #
C1651581
Package
Plugin,D7.9xL20.2mm
Description
-55℃~+125℃ 2.7Ω 25V 270uF ±10% 插件,D7.9xL20.2mm Tantalum Capacitors