RNC50J1621DSB14
MFR.Part #
RNC50J1621DSB14
JLCPCB Part #
C1456232
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors