AR03BTBX1003
MFR.Part #
AR03BTBX1003
JLCPCB Part #
C5568532
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS