AR03BTBX1203
MFR.Part #
AR03BTBX1203
JLCPCB Part #
C6125390
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS