ERJP03F8250V
MFR.Part #
ERJP03F8250V
JLCPCB Part #
C2123031
Description
-55℃~+155℃ 200mW 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS